Bizden Haberler

Teşekkürler . . .

May 26, 2020

2017 yılında başladığımız serüvenimizde, çok mutluyuz ki listemiz kalabalıklaşıyor. Daha çok fırma ve kişi çalışabilmek, aynı masada yer alabilmek bize çok şey katıyor. Bize katkısı siz değerli paydaşlarımıza her kanalda sunduğumuz teşekkürlerimizi bir de burdan sunmaktan keyif duyarız.

Sayılarla 2018

January 02, 2019

2018 yılı bizim için çok keyifli, verimli, heyecanlı, sıcak ve samimi geçti. Türkiye Atom Enerjisi Kurumu onaylı eğitimlerimiz vesilesiyle eriştiğimiz bazı rakamları sizlerle paylaşmak isteriz :

  • 256 yeni arkadaş,

  • %70'i Ankara dışından,

  • %96 TAEK Merkezi Sınav başarı oranı,

  • 45 kıymetli firma,

  • 2 adet Radyasyondan Korunma Programı, 

  • 1 adet detaylı Radyasyon Ölçüm Hizmeti . . .

ve bu vesileyle hepinize gönülden teşekkür ederiz .:.​

Devam Ediyoruz

September 26, 2018

Türkiye Atom Enerjisi Kurumu eğitimlerimiz ve danışmanlık hizmetlerimiz devam ediyor, bu vakte kadar tanışma fırsatı bulduğumuz herkese teşekkür ederiz.

Türkiye Atom Enerjisi Kurumu onayını aldık.

January 31, 2018

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği ve TOBB Üniversitesi ile işbirliği içinde düzenleyeceğimiz radyasyondan korunma eğitimleri için Türkiye Atom Enerjisi Kurumu onayını aldık.

Başvurular için lütfen "eğitim" sekmesini inceleyiniz.

Nükleer Sanayiye Geçiş

January 23, 2018

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ev sahipliğinde, Japon firmaların Türk firmalara tecrübelerini aktardığı, özellikle kalite sistemi üzerinde durulan bir organizasyondu, çok verimliydi.

Faaliyette, Japon firmaların tecrübelerinin yanı sıra Ankara Sanayi Odası'nın nükleer alanda attığı ciddi adımlar da paylaşıldı.

Uluslararası KBRN Kongresi

December 04, 2017

AFAD organizasyonu ve ev sahipliğinde gerçekleştirilen uluslararası katılımlı kongrede alanında uzman birçok katılımcı, alanda çalışan kişilerle tecrübelerini paylaştı. Güzel bir uygulama örneği ile faaliyet sonlandı.

2.Uluslararası Radyasyondan Korunma Kongresi

November 22, 2017

"Radyasyondan Korunmada İhtiyaçlar ve Fırsatlar" temalı 2.Uluslararası Radyasyondan Korunma Kongresi'ne davetliydik. Kongrede yerli sanayiden beklentiler ve fırsatlar oturumunda "telemanipülatörden" bahsettik. Gençlere mikrofon sırası verenlere tekrar tekrar teşekkür ederiz.

Please reload